Velmi si vážíme Vaší práce a děkujeme za vše, co pro naše zvířata, a tudíž i pro nás děláte. Kvalitu Vaší práce dovedeme posoudit, neboť chováme psy (dříve i kočky) více než 50 let. Konstatujeme, že úroveň Vámi poskytovaných služeb je trvale velmi vysoká. Velmi si vážíme i lidsky příjemného přístupu a otevřenosti i v těžkých chvílích.
Rodina Zachovalových, Hostomice

S péčí na klinice i v ordinaci jsme nadmíru spokojeni. U našeho psa byl zjištěn jaterní shunt. Péče pana Stloukala byla úžasná, nic neponechal náhodě a dodnes si dává si záležet na tom, aby se našemu psu dařilo co nejlépe. Velké poděkování celému týmu lékařů Na Weilovně, hlavně paní MVDr. Pešicové, která nám dostala psa z hodně špatného stavu. Je spousta špičkových veterinářů a veterinárních klinik, ale za nás jste jedničky Vy.
Veronika a František Samkovi

Za Spolek pro kočku si dovolím velice kladně hodnotit veterinární kliniku Na Weilovně, kterou několikátým rokem navštěvujeme. Pan MVDr. Aleš Stloukal je lékař na pravém místě, ochotný, empatický, a ždy dobrá komunikace ve dne v noci. Ochota kliniky a jejího personálu je veliká, jsou vstřícní a laskaví. Jsme na klinice jako doma. Děkujeme, že jste.
Soňa Čápová, předsedkyně Spolku pro kočku

Nemůžete najít informace?

Zavolejte 724 277 230 nebo nám napište.