Prodej krmiv

Veterinární klinika Na Weilovně nabízí prodej krmiv a veterinárních diet pro psy a kočky. Nabízíme pouze krmiva od výrobců, u kterých jsme přesvědčeni o vysoké kvalitě jejich produktů. Je zřejmé, že na našem trhu je široký sortiment krmiv a není vždy snadné se v něm správně orientovat. Dobrý výběr krmení pro vašeho mazlíčka by měl zohlednit jeho věk, růstové nároky, fyzickou aktivitu a jinou zátěž. Dále musí být nezbytně zohledněno složení krmiva, suroviny použité pro jeho výrobu a celková energetická hodnota.

Rádi Vám tedy pomůžeme a poradíme při výběru optimálního krmení pro vašeho pejska, kočičku nebo jiného domácího mazlíčka.

Veterinární diety:

Jedná se o speciálně připravená krmiva, která slouží jako součást terapie některých vybraných onemocnění. Jejich funkce spočívá v úpravě metabolismu některých orgánů, odstranění nebo vyhnutí se nežádoucím reakcím na běžná krmiva, "odlehčení" zátěže některých orgánů, atd. Tyto diety se nasazují vždy až po provedené diagnostice případného onemocnění, některé jsou indikovány dočasně, jiné i celoživotně. Nabízíme prodej vysoce kvalitních značek od renomovaných zahraničních, ale i českých výrobců.