Nová diagnostika onemocnění ledvin.

Zjistit více »

Aktuálně

 • Nabídka na měsíc květen »

  Nabízíme Vám parazitologický rozbor trusu včetně vyšetření na plicnivky za cenu 350 Kč. V případě zájmu o toto vyšetření se dále informujte u veterinárního lékaře. Nabídka platí do konce května.

 • Nabídka práce »

  Veterinární klinika Na Weilovně přijme do svého kolektivu: - veterinárního lékaře/ lékařku V případě Vašeho zájmu prosíme o zaslání životopisu na email: stloukal@weilovna.cz

Nejžádanější veterinární služby

Kurzy socializace
pro štěňata od 10. týdne věku

 1. Základy zdravotní péče
 2. Výživa psů
 3. Preventivní program, vakcinace
 4. Parazitózy
 5. Pojištění, cestování
 6. Stres
 7. Zásady první pomoci 

S sebou : očkovací průkaz, štěňátka od 10. týdne věku, pouze zdravá po 2. vakcinaci a odčervená

Přihlášky prosím na telefon kliniky nebo na e-mail :
Telefon: 724 277 230
E-mail: klinika@weilovna.cz

Věrnostní program

Jste stálými klienty Veterinární kliniky Na Weilovně?
Je váš zvířecí miláček již seniorem?

Nabízíme vám preventivní seniorské geriatrické vyšetření vašeho zvířecího miláčka ZDARMA!
Preventivní vyšetření v sobě zahrnuje kromě komplexní prohlídky také biochemickou analýzu krve a analýzu moči.

Podmínkou využití věrnostního programu je očkování vašeho zvířete po dobu sedmi let na naší klinice. Při osmém pravidelném očkování bude současně provedeno kromě klinického vyšetření i biochemická analýza krve a analýza moči.

V případě zájmu o toto vyšetření, je třeba mít zvířátko nalačno a mít s sebou vzorek čerstvé moči.

Těšíme se na Vás!

 

Proč právě naše veterina?

 • Přímá digitalizace RTG
 • Věrnostní program
 • 2 samostatné ordinace
 • Socializační kurzy pro štěňata
 • Oddělené hospitalizační místnosti zvlášť pro kočky a psy
 • Oční operační mikroskop
 • artroskopická věž od německé firmy CARL STORZ
 • sonografický přístroj MyLabSeven CrystalLine od firmy esaote se třemi sondami zaměřený na dopplerovské vyšetření srdce

Spolehněte se na odborníky

"Péči o Vaše zvířata zajišťují lékaři a sestry s dlouhodobými zkušenostmi, garantující profesionální a odborný přístup ke každému jednotlivému pacientovi. Celý kolektiv našeho pracoviště se kontinuálně vzdělává a tím poskytuje nejnovější metody léčby pro každého návštěvníka kliniky. Součástí denního plánu jsou pravidelné vizity členů týmu, které mají za cíl komplexní přístup ke všem stávajícím případům. Naše medicína je založená na důkazech a pečlivě stanovené diagnóze. "

MVDr. Aleš Stloukal

Veterinární klinika Na Weilovně v Příbrami

Veterinární klinika na Na Weilovně je první veterinární klinikou, která byla na Příbramsku zřízena. Již více než 15 let poskytuje vysoký standard služeb v preventivní a léčebné péči o psy, kočky, další malá zvířata a exoty. Klinika disponuje prostornými nadstandardně vybavenými ordinacemi a operačním sálem umožňujícím též specializovanou diagnostiku a terapii. Disponuje rovněž potřebnými prostory pro hospitalizaci pacientů.

Péči o pacienty zajišťuje tým lékařů a sester s dlouhodobými zkušenostmi, garantující profesionální a odborný přístup ke každému jednotlivému pacientovi. Všichni lékaři i sestry se trvale vzdělávají a prohlubují své znalosti v nových diagnostických a léčebných metodách v souladu s aktuálními poznatky veterinárního lékařství.

Veterinární klinika poskytuje jak běžné služby spočívající například v poradenství, čipování a očkování zvířat, ale také služby specializované, vyžadující náležitou odbornou úroveň a patřičné technické vybavení. Specializované služby poskytujeme v oblastech ortopedie, stomatologie, oftalmologie, kardiologie, dermatologie, neurologie, onkologie, porodnictví a gynekologie, gastroenterologie, urologie, ORL, felinní medicíny a medicíny drobných a exotických zvířat. Naše klinika je "Cat fiendly" a splňuje přísná kritéria programu WellCat Mezinárodní společnosti pro medicínu koček. Šetrné a odborné zacházení s kočkami je u nás samozřejmostí!

Veterinární klinika Na Weilovně má za cíl poskytovat dostupné služby na vysoké odborné úrovni tak, aby se Vašim zvířecím miláčkům dostalo co nejkvalitnější péče. Neváhejte se na nás obrátit!

Těšíme se na Vaši návštěvu!