Kurz socializace Věrnostní program veterinární kliniky Na Weilovně

Veterinární klinika Na Weilovně

Veterinární klinika na Na Weilovně je první veterinární klinikou, která byla na Příbramsku zřízena. Již více než 16 let poskytuje vysoký standard služeb v preventivní a léčebné péči o psy, kočky a další malá zvířata a exoty. Klinika disponuje prostornými nadstandardně vybavenými ordinacemi a operačním sálem umožňujícím též specializovanou diagnostiku a terapii. Disponuje rovněž potřebnými prostory pro hospitalizaci pacientů.

Péči o pacienty zajišťuje tým lékařů a sester s dlouhodobými zkušenostmi, garantující profesionální a odborný přístup ke každému jednotlivému pacientovi. Všichni lékaři i sestry se trvale vzdělávají a prohlubují své znalosti v nových diagnostických a léčebných metodách v souladu s aktuálními poznatky veterinárního lékařství.

Veterinární klinika poskytuje jak běžné služby spočívající například v poradenství, čipování a očkování zvířat, ale také služby specializované, vyžadující náležitou odbornou úroveň a patřičné technické vybavení. Specializované služby poskytujeme v oblastech ortopedie, stomatologie, oftalmologie, kardiologie, dermatologie, neurologie, onkologie, porodnictví a gynekologie, gastroenterologie, urologie, ORL, felinní medicíny a medicíny drobných a exotických zvířat. Naše klinika je "Cat fiendly" a splňuje přísná kritéria programu WellCat Mezinárodní společnosti pro medicínu koček. Šetrné a odborné zacházení s kočkami je u nás samozřejmostí!

Cílem veterinární kliniky Na Weilovně je poskytovat dostupné služby na vysoké odborné úrovni tak, aby se Vašim zvířecím miláčkům dostalo co nejkvalitnější péče. Neváhejte se na nás obrátit! Těšíme se na Vaši návštěvu!E-mail Veterinární klinika Na Weilovně Příbram.


2/2017    Co nového v měsíci:
Únor
Cat Friendly Clinic

S potěšením Vám oznamujeme, že se naše veterinární klinika jakožto člen Mezinárodní společnosti pro medicínu koček stala po splnění přísných kritérií jedním z pěti pracovišť v ČR, které získaly certifikát Cat friendly clinic (klinika přátelská ke kočkám).

Tento certifikát osvědčuje vysoký standard péče o kočičí pacienty a odpovídající vybavení kliniky. Cílem držitelů tohoto certifikátu je zvýšit pohodu kočičích pacientů, poskytnout jim šetrnou a odbornou péči a omezit stres spojený s návštěvou kliniky a případnou hospitalizací.

ORDINAČNÍ DOBA : SILVESTR, NOVÝ ROK

Budete- li nás na přelomu roku potřebovat, ordinujeme :

SO 31.12.2016 : 09.00 - 11.00 hod
NE 01.01.2017 : 16.00 - 18.00 hod

ZDARMA VYŠETŘENÍ KRVE při odstranění zubního kamene dentálním ultrazvukem

V měsíci PROSINCI
ZDARMA BIOCHEMICKÉ VYŠETŘENÍ KRVE u Vašeho mazlíčka při ODSTRANĚNÍ ZUBNÍHO KAMENE naší dentální jednotkou.
Tvorba zubního kamene může působit jako spouštěč různých onemocnění, proto je vhodné jeho pravidelné odstraňování.
viz články

PRODLOUŽENÍ ORDINAČNÍ DOBY

Všem klientům oznamujeme, že jsme prodloužili odpolední ordinační hodiny do 19:30 hodin.

ORDINAČNÍ DOBA:

Ve všední dny:
PO - PÁ 08:30 - 11:30 a 14:00 - 19:30

V sobotu a neděli jsme tu pro Vás ve stejném čase jako doposud.

SO 09:00 - 11:00
NE 16:00 - 18:00

ÚVĚR PRO ZVÍŘATA

Nabízíme možnost řešení problému s financováním v situaci, kdy je nezbytné ošetření nebo odborný zákrok formou úvěru pro zvířata, pro okamžité řešení problému.
K doptání na recepci na naší klinice .


Veterinární klinika Na Weilovně, Nádražní 131, 261 01 Příbram IV, telefon: 724 277 230, klinika@weilovna.cz, www.weilovna.cz